Blog

Daewoo.sk, Carmax a FB skupina československého Daewoo&Chevy clubu

Ako už nadpis hovorí, stali sa tento rok viaceré veci…

Tou smutnou vecou, alebo udalosťou je, že umrel pán Emil Hudec, ktorý dlhé roky vlastnil a viedol spoločnosť Carmax Centrum a bol dvorným dodávateľom dielov pre náš Daewoo klub. 
Carmax prevzal mladý chalan Maťo Zuzčák, ktorý sa snaží v tom sklade zorientovať a dodávať ďalej veci pre náš klub. 

Začiatkom roka som kúpil doménu Daewoo.sk, ktorá sa len nedávno uvolnila na zaregistrovanie a chcem vytvoriť web Daewoo Motor z čias najväčšej slávy firmy, teda vrátane archívu, návodov, manuálov, atď.

Pred 2 mesiacmi som dostal plnú moc nad facebookovou skupinou československého Daewoo &  Chevrolet klubu. Samozrejme som vykonal niekoľko zmien, pribral nových adminov a snažíme sa klub všemožne zviditeľniť, aby sme prilákali nových členov. Celkom sa to darí, klub slušne ožil aspoň zatiaľ. Už o nás vie aj Peter Šturdík z volant.tv, ktorý spravil hneď niekoľko videí o autách značky Daewoo. Ešte ho nejako presvedčiť aby spomenul aj klub a bude fajn 🙂

 

Migrácia na forpsi

27.8.2022 Bol web presunutý z WEDOS na FORPSI nakoľko WEDOS navýšil ceny za hosting na neúnosné hranice (určite nie únosné na prevádzku osobného webu).

Je preto možné, že niektoré obrázky sa nezobrazia správne, postupne ich opravujem, nakoľko forpsi má inak riešenú štruktúru adresárov. 

 

Ostatné domény a hostingy zatiaľ ostávajú na wedose a postupne ich budem sťahovať na FORPSI ako im bude končiť predplatená doba.